Sözlük

Proje, festivalin ve organizasyonun önceliklerine, değerlerine ve ihtiyaçlarına eşit derecede hizmet etmelidir..

Bir proje hiçbir zaman ortaklardan birinin pahasına yapılmalıdır. Proje organizasyonları ve festival organizatörleri arasındaki eşitlik, başarılı bir proje için önemlidir. Her iki taraf da projeyi sahiplenmeli ve içselleştirmelidir. Bu tür bir proje herhangi bir tarafın zorunluluğu ya da görevi değildir. Her iki taraf da projeyi anlamalı ve kendi değerlerine ve ihtiyaçlarına uyup uymadığını değerlendirmelidir. Ortakların web sitelerini erken aşamada kontrol ederek değerlerine dair daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Her iki tarafı da tanımlayan ve bağlayan bir yazılı anlaşma olmalıdır - bu bir takas anlaşması veya para içeren bir anlaşma olsa da fark etmez.

Portekiz’de yapılan Boom Festival’inin vizyonunda ilham bulun. vision:
https://boomfestival.org/boom2023/vision/

Edinburgh Festival’inin değerleri ve şehrin yerel ve global konumlanmasına dair bilgi edinmek için aşağıdaki linki tıklayın.
https://www.edinburghfestivalcity.com/about

This project has been funded with support from the European Commission. The author is solely responsible for this publication (communication) and the Commission accepts no responsibility for any use may be made of the information contained therein. In compliance of the new GDPR framework, please note that the Partnership will only process your personal data in the sole interest and purpose of the project and without any prejudice to your rights.

chevron-down