Sözlük

Festival alanında kat etmeniz gereken mesafelerin farkında mısınız?

Pohoda Festivali'nin alanına yukarıdan bakın ve bir ucundan diğerine yürüdüğünüzü hayal edin. Fotoğraf Ondrej Koscik tarafından çekilmiştir.

For NGOs/ STK’lar için: Festival alanının düzenini varışınızdan önce öğrenin. Bazen oldukça büyük olabilirler. Bazen kullanmanız gereken belirli bir giriş noktası olabilir, bu yüzden festival alanına gitmekle kalmayıp, aynı zamanda festival alanında gitmek istediğiniz yere ulaşmak için de yeterli zaman planlayın.

For festivals/ Festivaller için: Festival alanınızda uzun mesafeler varsa, bunu net bir şekilde iletişim kurun. Böylece tüm STK'lar zamanında varabilir, alan açılmadan önce stantlarını hazırlamak için yeterli zamanları olur.

"2022 Superbloom" Münih festivalinin haritasını inceleyerek büyük bir açık hava festivalinin boyutları hakkında bir his elde edebilirsiniz.".

This project has been funded with support from the European Commission. The author is solely responsible for this publication (communication) and the Commission accepts no responsibility for any use may be made of the information contained therein. In compliance of the new GDPR framework, please note that the Partnership will only process your personal data in the sole interest and purpose of the project and without any prejudice to your rights.

chevron-down