Sözlük

Yöntemler, etkinliğin hedeflerine en etkili ve zamanında ulaşmasını sağlamak için uygun mu?

STK’lar için: Hedef kitlenize iletmek istediğiniz mesajı belirledikten sonra, bunu en iyi nasıl yapabileceğinizi düşünün. Sınırlı kaynaklarınızı, zamanınızı ve etkinlik alanının size koyduğu kısıtlamaları göz önünde bulundurun.

Festivaller için: STK'lar büyük bir kitle ve binlerce insanın her gün stantlarının önünden geçtiği bir festivalde deneyimli olmayabilirler. Beklediğiniz kitleyi, hangi türden bir izleyici kitlesi beklediğinizi onlara bildirin ve gerektiğinde yardımcı olun. Festivalden en iyi şekilde faydalanmalarına ve misyonlarına/çalışmalarına destek olabilecek bir etkinlik geliştirmelerine yardımcı olun.

Outscord'un 'Bir Dakikada Kazan' Oyunları Videosunda İlham Bulun: 100 Parti Oyunu (En iyi Parti Oyunları Listesi)” (İngilizce):

This project has been funded with support from the European Commission. The author is solely responsible for this publication (communication) and the Commission accepts no responsibility for any use may be made of the information contained therein. In compliance of the new GDPR framework, please note that the Partnership will only process your personal data in the sole interest and purpose of the project and without any prejudice to your rights.

chevron-down