Sözlük

Proje için bir zaman çizelgesi konusunda anlaştınız mı?

Verimliliği artırmak ve paydaşlarınızla iletişimi geliştirmek için bir zaman çizelgesi hazırlayın. Fotoğraf: OpenClipart-Vectors tarafından Pixabay'den alınmıştır.

Festivaller için: Sivil toplum kuruluşlarıyla her şey için net zaman aralıkları belirleyin, örneğin gerekli belgeleri ne zaman teslim etmeleri gerektiğini, tezgahlarını ne zaman kurup sökebileceklerini, tezgahlarında ne zaman olmaları gerektiğini, festivalin geri kalanını gezip dolaşmak için ne zaman serbest zamanları olduğunu vb.

STK’lar için: Montaj sırasında zamanında olmaya dikkat edin. Festivalde tezgah kurma işi yapan tek kişi siz değilsiniz, bu yüzden lütfen dakik olun. Bu aynı zamanda festival alanına ayrılan yerinize ulaşmadan önce uzun bir yolu yürümeniz gerekebileceğini de hesaba katmayı içerir. Ayrıca, ilk vardiyanızın ne zaman başlayacağını ve son vardiyanızın ne zaman biteceğini bilin.

This project has been funded with support from the European Commission. The author is solely responsible for this publication (communication) and the Commission accepts no responsibility for any use may be made of the information contained therein. In compliance of the new GDPR framework, please note that the Partnership will only process your personal data in the sole interest and purpose of the project and without any prejudice to your rights.

chevron-down